Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Servisní centrum

Servis rotačních, turbomolekulárních a bezolejových vývěv Pfeiffer Vacuum a Adixen. Servis naprašovacích a napařovacích zařízení Balzers, Pfeiffer Vacuum, UNAXIS aj. Servis kvadrupólových analyzátorů, hledačů netěsností a ostatních vakuových komponent Pfeiffer Vacuum, Adixen, Balzers aj. Servis vakuových ventilů firmy VAT Vakuumventile AG Servis kryogenních a difúzních vývěv (HSR AG, Balzers)

Hledání netěsností, analýzy

Hledání netěsností ve vakuových zařízeních héliovým hledačem. Provádění analýz vakuových zařízení kvadrupólovým analyzátorem.

Obchodní činnost

Prodej rotačních olejových vývěv, suchých vývěv, turbomolekulárních vývěv Pfeiffer Vacuum a Adixen. Prodej kryogenních a difúzních vývěv firmy HSR AG. Exkluzivní prodej vakuových ventilů VAT. Dodávky vakuových komponent Trinos a jiné. Dodávky náhradních dílů pro vakuová zařízení. Prodej použitých a repasovaných vakuových komponent a zařízení. Výhradní zastoupení firmy ?VAT Vakuumventile AG? pro Českou a Slovenskou republiku. Výhradní zastoupení firmy ?HSR AG? pro Českou a Slovenskou republiku.

Modernizace zařízení

Modernizace systémů Balzers: BAK, LLS 801, VT 340, MCS 111, TU-58 Modernizace vakuových systémů. Modernizace řídících systémů vakuových zařízení.

Vakuové aparatury

Výroba heliových testerů netěsností pro průmyslové aplikace. Výroba naprašovacích a napařovacích zařízení. Engineering.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.