Servisní centrum pro Českou republiku jedné z největších firem v oblasti vakuové techniky na světě – Pfeiffer Vacuum.

Vakuová technika – tradiční strojírenský obor

Vakuová technika – tradiční strojírenský obor

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vakuová technika – tradiční strojírenský obor

Turbomolekulární vývěva vynalezená panem Beckerem z firmy Artur Pfeiffer – nyní Pfeiffer Vacuum – v roce 1955 se stala z téměř luxusního produktu běžně dostupnou vysokovakuovou vývěvou.

Vakuovou techniku však netvoří jen vývěvy. Je celá řada dalších komponent – vakuové stavební prvky, měřicí technika i vakuové ventily, které musí velmi často splňovat vysoké nároky moderních technologií.

Vedoucí firmou v oboru vakuových ventilů a symbolem kvality v tomto oboru je firma VAT Vakuumventile AG ze Švýcarska. Během 50 let existence a trvalých inovací se stala dominantním dodavatelem výrobců a stavitelů vakuových aparatur od oboru hrubého a jemného vakua (tlaky v oboru 100 hPa až 10-3 hPa) až po ultravakuum a extravakuum (tlaky 10-9 až 10-12 hPa). Podle aplikace firma VAT rovněž navrhuje a dodává celé moduly sestavené z částí komor a ventilů. Takto lze optimalizovat velikost nákladů.

V České republice a na Slovensku zastupuje firmu VAT Vakuumventile AG společnost Vakuum Servis s.r.o. z Rožnova pod Radhoštěm. Vakuum Servis nabízí prodej a technickou podporu se spoluúčastí expertů firmy VAT, ale v rámci designu vakuových zařízení navazuje na více než padesátiletou tradici výroby vakuové techniky v Rožnově pod Radhoštěm. Firma Vakuum servis s.r.o. je také servisním centrem pro produkty firmy Pfeiffer Vacuum.

Zdroj: Hospodářské noviny

clanek---veletrh-Brno

Brno-veletrh

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Comments for this post are closed.